Сервісний центр iFix в Могилів, Китай місто, Царичанка

У нашої компанії два основних пріоритети-якість ремонту і універсальність роботи. Тому в нашому центрі працюють тільки висококваліфіковані фахівці. А ми здатні полагодити будь-яку електроніку і побутову техніку – смартфони, ноутбуки, комп'ютери, моноблоки, пральні та сушильні машини, кондиціонери, холодильники, морозильні камери і багато, багато іншого.

Щоб Ви були впевнені в якості ремонту, ми ведемо політику повної відкритості. Будь-який клієнт може зателефонувати, запитати про статус сервісних робіт - і отримати розгорнуту інформацію про те, що відбувається з його пристроєм. Ми навіть не приховуємо контакти керівника. А також регулярно публікуємо відгуки про якість роботи від наших клієнтів - ви можете ознайомитися з ними на відповідній сторінці сайту.

Ми також розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні комплектуючі. Тому у нас є власний склад з оригінальними запчастинами для більшості моделей гаджетів і побутової техніки. А навіть якщо потрібної деталі не буде в наявності – у нас є домовленості з найбільшими виробниками і рітейлерами, і ми привеземо відповідну в найкоротші терміни. Або підберемо - за погодженням з клієнтом, звичайно ж-якісну альтернативу.

Наші майстри навчені проводити не тільки "модульний" ремонт. Звичайно, більшість замовлень потребують саме такої сервісної процедури. Але при необхідності ми готові професійно провести такі види ремонту, як реболл, переклеювання дисплея, заміну окремих SMD-елементів на платі і багато іншого. Завдяки цьому ви отримаєте недороге, швидке і ефективне сервісне обслуговування-навіть якщо принесете нам який-небудь рідкісний девайс, що не продається в Україні офіційно.

Наш сервісний центр розташований в місті Могилів, Китай місто, Царичанка. Однак фахівці проводять виїзний ремонт і в інших містах Донецької області. Ви можете викликати майстра в Слов'янськ, Дружківку, Костянтинівку та інші населені пункти.