Самий чесний і доброзичливий сервісний центр в Могилів, Китай місто, Царичанка

Сервіс центр «iFix»♔ в Могилів, Китай місто, Царичанка надає широкий спектр ремонтних робіт різної техніки з високою якістю запчастин за доступними цінами:

  • Безкоштовна діагностика Безкоштовна діагностика;
  • Швидкий ремонт техніки Швидкість ремонту: для більшості несправностей - не більше години;
  • Гарантія на всі роботи Гарантія на всі ремонтні роботи;
  • Кваліфіковані майстри Кваліфіковані майстри;
  • Індивідуальний підхід Індивідуальний підхід;
  • Працюємо щодня з 10:00 до 17:00; Працюємо щодня з 10:00 до 17:00;

Самий чесний і доброзичливий сервісний центр в Могилів, Китай місто, Царичанка

Наші послуги

Ремонт iPhone

Розбитий або тріснутий екран? Впав у воду? Вийшов з ладу динамік? Не тримає АКБ або перестав заряджатися? Помилка сім або не бачить мережу? Телефон зависає або не включається? І всі інші поломки, iFix пофіксить!

Ремонт iPhone Ремонт iPhone

Ремонт телефонів

Розбитий або тріснутий екран? Впав у воду? Вийшов з ладу динамік? Не тримає АКБ або перестав заряджатися? Помилка сім або не бачить мережу? Зависає або телефон не включається? І всі інші поломки, iFix пофіксить!

Ремонт телефонів Ремонт телефонів

Ремонт iPad

Розбитий або тріснутий екран? Впав у воду? Вийшов з ладу динамік? Не тримає АКБ або перестав заряджатися? Помилка сім або не бачить мережу? Зависає або телефон не включається? І всі інші поломки, iFix пофіксить!

Ремонт iPad Ремонт iPad

Ремонт планшета

Пропало зображення або не працює тачскрін? Чи не заряджається планшет? Пропав звук? Може час роботи помітно зменшилася? Або вам потрібно прошити планшет? Будь-які інші несправності, ми зможемо полагодити!

Ремонт планшета Ремонт планшета

Ремонт ноутбука

Моторошно гальмує система Windows? Несправна матриця ноутбука? Роз'єм зарядного частково або повністю не функціонує? Вихід з ладу запам'ятовуючого пристрою, клавіатури або інших компонентів? Приносьте, вмить зробимо!

Ремонт ноутбука Ремонт ноутбука

Ремонт комп'ютера

Голосно шумлять вентилятори? Або перестав реагувати на кнопку включення? Комп'ютер вимикається недовго попрацювавши? Windows потрібно міняти або дуже повільно працює комп'ютер? З'ясуємо поломку і усунемо!

Ремонт комп'ютера Ремонт комп'ютера

Сервер

Погано працює система кондиціонування? Жорсткі диски стали працювати помітно голосніше? Блоки живлення періодично відключаються? Потрібна заміна комплектуючих або чистка старих? Ми готові допомогти!

Сервер Сервер

Моноблок

Включився, але немає зображення? Моноблок став помітніше грітися? Періодично став з'являтися синій екран? Звук став нечистим або зовсім пропав? Та інші несправності, для нас не п

Моноблок Моноблок

Монітор

Блимає монітор, гасне або з'явилися смуги? Немає підсвічування? Мимовільне відключення? Монітор не реагує на кнопки управління? Або відсутній відео сигнал? Нам вже цікаво, принос

Монітор Монітор

Телевізор

Ознаки несправної матриці? Ніякої реакції на включення? Трохи працює і вимикається? Телевізор не реагує на пульт або натискання функціональних кнопок? Знайдемо причину і рішення!

Телевізор Телевізор

Смарт-годинник

Чи не заряджаються або сильно гріються при зарядці і використанні? Чи не працює кнопка? Розбили дисплей або годинник перестали реагувати на палець? Залишайте заявку, менеджер знайде кращі варіанти!

Смарт-годинник Смарт-годинник

Квадрокоптери

Після падіння дрон вимагає заміну корпусу або запчастин? Двигуни працюють нестабільно? Підключення до телефону відсутня або сигнал став ловити на малу відстань? Ми любимо на них літати, а ще й лагодити!

Квадрокоптери Квадрокоптери

Навушники

Пропав звук в навушниках? Потрібно замінити провід або виник поганий контакт? Блютуз з'єднання нестабільно або зовсім відсутня? Сервісний центр iFix поверне їх до життя!

Навушники Навушники

Домашні кінотеатри

Чути постійний шум з колонок? Після перепаду напруги не включається? Колонки видають не те якість звуку як раніше? Не реагує на пульт управління? Ми почуємо вашу поломку і швидко відреагуємо!

Домашні кінотеатри Домашні кінотеатри

Ігрові приставки

Ваша приставка нагрівається вище допустимого? Пошкодився HDMI порт? Відбувається перегрів пристрою? Чи не відтворюється контент? Перестали реагувати периферійні пристрої? Не П

Ігрові приставки Ігрові приставки

Електросамокати

Вийшов з ладу акумулятор? Процесор працює з великими затримками? Гвинти та інші елементи кріплення потрібні в заміні? Якщо ваш гаджет ще на ходу і навіть якщо немає, приїжджайте, що-небудь придумаємо!

Електросамокати Електросамокати

Гіроскутери

Перестали реагувати датчики? Час їзди помітно зменшився? Гіроскоп почав періодично відмовляти? Не реагує на зарядний пристрій? У цій справі команда iFix отримує вищі нагороди!

Гіроскутери Гіроскутери

Моноколеса

Перестали горіти габаритні вогні? Потрібно замінити шини коліс? Швидко сідати акумулятор моноколеса? Або пропав блютуз сигнал з пристроєм? Робіть замовлення, а сервісний центр iFix зробить замовлення!

Моноколеса Моноколеса

Пральна машина

Усунення засмічень, ремонт приводу барабана, Заміна тенів. Ремонт петель і ручок дверцят. Усунення програмних помилок та інших проблем. Гарантійні зобов'язання після ремонт на термін до 3-х рокі

Пральна машина Пральна машина

Холодильник

Заміна пускового реле, терморегулятора, термостата. Усунення течі в системі, Перезаправка системи фреоном, заміна компресора, Ремонт блоку управління, Заміна електронного датчика та інші роботи.

Холодильник Холодильник

Мікрохвильові печі

Мікрохвильова піч перестала вмикатися і реагувати на натискання кнопок? Мікрохвильова піч не розігріває або робить це довго? Вентилятор чи тарілка перестали крутитись? І багато інших поломок ми з радістю полагодимо!

Мікрохвильові печі Мікрохвильові печі

Електрична плита

Плита не працює чи слабко гріє? Відсутність реакції на торкання чи натискання кнопок? Не вмикається? З'явився неприємний запах? Оформляйте заявку, ми готові виїжджати!

Електрична плита Електрична плита

Морозильна камера

Чи перестала морозити морозильна камера? Ущільнювальна гума схуднела? Морозильна камера перестала вмикатися або після вмикання одразу вимикається? Нашим фахівцям це плюва справа!

Морозильна камера Морозильна камера

Посудомийна машина

Усунення підтікання, засмічень, програмних помилок, шумів. Оригінальні запчастини на Посудомийки відомих брендів. Гарантійні зобов'язання після ремонт на термін до 3-х років.

Посудомийна машина Посудомийна машина

Варильні панелі

Чи не працює конфорка? Чи не працює сенсор? Чи не нагрівається або слабо гріє? Тріснула поверхня? Плита вимикається і не вмикається? Чи не працює взагалі? Перегорів запобіжник? Розберемося!

Варильні панелі Варильні панелі

Духові шафи

Чи не включається духова шафа? А може їжа почала підгоряти чи не пропікається? Чи не горить світло в духовці? Модуль електронного керування не світиться або показує код помилки? Духовка б'є струмом? З радістю полагодимо!

Духові шафи Духові шафи

Сушильна машина

Чи не коректна робота системи управління? Сушильна машина б'ється струмом? Чи немає реакції на включення? Під час роботи сильно шумить? На екрані код помилки? Чи підтікає сушильна машина? Відремонтуємо у Вас вдома!

Сушильна машина Сушильна машина

Пилосос

Погана сила втягування? Пилосос став більш галасливим у роботі? Чи не вмикається або не реагує на кнопку включення? Чи не регулюються обороти двигуна пилососа? Сервіс iFix до ваших послуг!

Пилосос Пилосос

Водонагрівач

Водонагрівач не гріє воду? Бойлер протікає? Бак б'є струмом? Бойлер довго гріє чи перегріває? Водонагрівач подає слабкий тиск? Чи інший цікавий для нас випадок? Легко!

Водонагрівач Водонагрівач

Кавомашини

Машина не розпізнає наявність кави? З групи не тече вода чи вода у неналежному місці? Немає нагріву води? З'явився шум ізсередини? Чи не працюють кнопки або повна відсутність роботи? Допиваю каву та до Вас!

Кавомашини Кавомашини

Кондиціонер

Чи не холодить чи погано охолоджує? З кондиціонера капає вода? Чи не працює пульт? Неприємний запах із кондиціонера? Внутрішній чи зовнішній блок видає чужі звуки? Нам під силу це виправити!

Кондиціонер Кондиціонер

Масажні крісла

Чи не вмикається крісло? Чи вимикається небагато попрацювавши? А може, ви стали чути сторонні звуки? Або щось інше? Телефонуйте, вилікуємо!

Масажні крісла Масажні крісла

Показати все

Нам довіряють тисячі громадян

Оригінальні та якісні комплектуючі

Ми використовуємо оригінальні комплектуючі. А якщо встановити таку запчастину неможливо – знаходимо їй максимально якісну альтернативу. Ніякого " Китаю» та інших комплектуючих, що погіршують роботу пристрою.

Ремонт будь-якої складності

Від простої заміни розбився екрану смартфона до реболла відеокарти після невдалого розгону - ми здатні впоратися з будь поломкою і полагодити навіть ті пристрої, від яких відмовляються інші сервісні центри.

Досвідчені майстри з сертифікатами

Кожен з наших співробітників-справжній майстер-Універсал. Ми регулярно відправляємо їх на програми підвищення кваліфікації, що проводяться виробниками пристроїв, щоб фахівці могли впоратися з ремонтом і класичної, і новітньої техніки.

Записатися на ремонт
Ремонт планшетів за низькою вартістю в Могилів, Китай місто, Царичанка від сервісного центру iFix

Схема роботи - і чому варто замовити ремонт саме у нас

Заявка на ремонт 1

Заявка на ремонт

Залишити заявку нескладно - у нас на сайті є спеціальна форма для цього. Втім, Ви можете зателефонувати і особисто по телефону: +380 (96) 6688-987

Уточнення замовлення 2

Уточнення замовлення

Вам передзвонить оператор. У телефонному режимі будуть уточнені найбільш важливі питання ремонту і перевірки пристрою

Ремонт 3

Ремонт

Ми проведемо діагностику і виконаємо ремонт в терміни, які були обговорені на попередньому етапі

Підсумок

Підсумок

Ви отримуєте якісно відремонтований, повністю функціональний і надійний пристрій-швидко і не витративши свій час.

Записатися на ремонт

Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо Вам найближчим часом