Як проходить скупка б/в техніки в Краматорську

У нашому сервісному центрі ви можете швидко і вигідно продати стару техніку. Ми купуємо будь-яку електроніку (смартфони, планшети, комп'ютери, ноутбуки і так далі) і побутове обладнання. При цьому ми завжди проводимо правильну і професійну оцінку. А гроші Ви отримаєте в день звернення в сервісний центр готівкою.

У нашому сервісному центрі можна продати техніку швидше, ніж на OLX – і вигідніше, ніж в яких-небудь ломбардах. Ми купуємо не тільки функціонуюче, але також зламане обладнання.

Також для нас пріоритетом є конфіденційність клієнта. Скупка б / у техніки в Краматорську проходить анонімно – ми навіть не запитаємо ім'я власника. Просто проведемо на місці швидку діагностику та оцінку, а потім виплатимо гроші.

Ми купуємо навіть зламану техніку. Скупка на запчастини також проходить швидко і вигідно.

Швидка і проста скупка електроніки

99,9% наших клієнтів отримують гроші вже в день звернення. Така швидка скупка електроніки досягається за рахунок відпрацьованого механізму продажу, зручного і для вас, і для нас:

 1. Ви можете отримати попередній розрахунок вартості без візиту в сервісний центр. Просто зателефонуйте нам по телефону +380 (66) 500-4388 і розкажіть менеджеру про те, яку електроніку ви хочете продати. Або залиште заявку на сайті;
 2. При попередній оцінці розкажіть про наявність у техніки дефектів і поломок (якщо вони є, звичайно ж). Це допоможе точніше розрахувати вартість. У будь-якому випадку ці дефекти будуть виявлені майстром при перевірці, так що приховувати їх немає сенсу;
 3. По телефону також можна узгодити дату і час візиту в наш сервісний центр. Але-не обов'язково. Наші двері завжди відкриті для вас!
 4. У сервісному центрі майстер проведе швидку перевірку. Включити техніку, перевірити зовнішній стан і деякі інші параметри. Після цього він назве остаточну суму, за яку ми готові купити вашу техніку.

Гроші Ви отримаєте готівкою. Ніяких анкет і складних документів заповнювати не потрібно.

Як продати б/в техніку дорожче

Щоб продати стару техніку дорожче, дотримуйтесь простих рекомендацій:

 • Очистіть корпус техніки. Протріть пил, видаліть бруд, будь-які не заводські наклейки і модифікації;
 • Зберіть комплект. Коробку, зарядний пристрій, навушники, будь-які деталі і елементи поставки (на зразок насадок або модулів). Документи, які йшли в комплекті, теж не завадять;
 • Підготуйте інформацію про техніку-модель, серійний номер, дату випуску, тривалість експлуатації, будь-які особливості;
 • Розкажіть про наявність поломок. Які саме функції не працюють, коли виникають помилки і так далі. Завдяки цьому оцінка пройде точніше, а ми перевіримо техніку і виплатимо вам винагороду швидше.

Ці прості правила допоможуть вам продати техніку дорожче.

Чому наша скупка техніки-найкраща в Краматорську

За годы работы мы создали наиболее проработанный механизм скупки техники по типу ломбард:

 • Проверка техники – бесплатно. Если после оценки вашего устройства мастером финальная сумма вас не устроит – ничего платить за консультацию не требуется;
 • Честная оценка. Мы лично заинтересованы в том, чтобы купить у вас технику. Поэтому предлагаем максимальную сумму и проводим профессиональную оценку;
 • Быстрое и анонимное обслуживание. Вы получите деньги уже через 15-30 минут после визита в сервисный центр. Заполнять какие-либо документы не требуется.

Мы покупаем самую разную технику. Поэтому не стоит выбрасывать сломавшееся устройства или более не нужный девайс – просто позвоните в наш сервисный центр!

Скупка ноутбуков и компьютеров в Краматорске

Обычно при покупке нового ноутбука владелец отправляет старый пылиться на полку, балкон или дачу. Но это – не очень разумное решение. Ведь компьютеры можно выгодно продать – и наша скупка ноутбуков в Краматорске поможет получить максимум прибыли от реализации старого устройства.

Мы покупаем ноутбуки в любом состоянии – рабочие, «тормозящие» и сломанные. И всегда предлагаем максимальную цену. Скупка ноутбуков проводится для дальнейшей утилизации – часть будет разобрана и использована в качестве «донорских», например.

Мы покупаем ноутбуки, компьютеры, планшеты, смартфоны и другую электронику. И при этом всегда предлагаем максимальную цену, правильную оценку и профессиональный подход. Вы сможете продать ноутбук всего за полчаса и получить деньги наличными.