Ремонт цифрової техніки в Краматорську

Сервісний центр "iFix" спеціалізується на ремонті стільникових телефонів, ноутбуків, планшетів, електронних книг, комп'ютерів. Наші майстри мають великий досвід ремонту фотоапаратів і відеокамер. Ми ремонтуємо навігатори та відеореєстратори.

Поставити питання
Ремонт цифрової техніки в Краматорську

Ремонт iPhone

Розбитий або тріснутий екран? Впав у воду? Вийшов з ладу динамік? Не тримає АКБ або перестав заряджатися? Помилка сім або не бачить мережу? Телефон зависає або не включається? І всі інші поломки, iFix пофіксить!

Ремонт iPhone Ремонт iPhone

Ремонт телефонів

Розбитий або тріснутий екран? Впав у воду? Вийшов з ладу динамік? Не тримає АКБ або перестав заряджатися? Помилка сім або не бачить мережу? Зависає або телефон не включається? І всі інші поломки, iFix пофіксить!

Ремонт телефонів Ремонт телефонів

Ремонт iPad

Розбитий або тріснутий екран? Впав у воду? Вийшов з ладу динамік? Не тримає АКБ або перестав заряджатися? Помилка сім або не бачить мережу? Зависає або телефон не включається? І всі інші поломки, iFix пофіксить!

Ремонт iPad Ремонт iPad

Ремонт планшета

Пропало зображення або не працює тачскрін? Чи не заряджається планшет? Пропав звук? Може час роботи помітно зменшилася? Або вам потрібно прошити планшет? Будь-які інші несправності, ми зможемо полагодити!

Ремонт планшета Ремонт планшета

Ремонт ноутбука

Моторошно гальмує система Windows? Несправна матриця ноутбука? Роз'єм зарядного частково або повністю не функціонує? Вихід з ладу запам'ятовуючого пристрою, клавіатури або інших компонентів? Приносьте, вмить зробимо!

Ремонт ноутбука Ремонт ноутбука

Ремонт комп'ютера

Голосно шумлять вентилятори? Або перестав реагувати на кнопку включення? Комп'ютер вимикається недовго попрацювавши? Windows потрібно міняти або дуже повільно працює комп'ютер? З'ясуємо поломку і усунемо!

Ремонт комп'ютера Ремонт комп'ютера

Сервер

Погано працює система кондиціонування? Жорсткі диски стали працювати помітно голосніше? Блоки живлення періодично відключаються? Потрібна заміна комплектуючих або чистка старих? Ми готові допомогти!

Сервер Сервер

Моноблок

Включився, але немає зображення? Моноблок став помітніше грітися? Періодично став з'являтися синій екран? Звук став нечистим або зовсім пропав? Та інші несправності, для нас не п

Моноблок Моноблок

Монітор

Блимає монітор, гасне або з'явилися смуги? Немає підсвічування? Мимовільне відключення? Монітор не реагує на кнопки управління? Або відсутній відео сигнал? Нам вже цікаво, принос

Монітор Монітор

Телевізор

Ознаки несправної матриці? Ніякої реакції на включення? Трохи працює і вимикається? Телевізор не реагує на пульт або натискання функціональних кнопок? Знайдемо причину і рішення!

Телевізор Телевізор

Смарт-годинник

Чи не заряджаються або сильно гріються при зарядці і використанні? Чи не працює кнопка? Розбили дисплей або годинник перестали реагувати на палець? Залишайте заявку, менеджер знайде кращі варіанти!

Смарт-годинник Смарт-годинник

Квадрокоптери

Після падіння дрон вимагає заміну корпусу або запчастин? Двигуни працюють нестабільно? Підключення до телефону відсутня або сигнал став ловити на малу відстань? Ми любимо на них літати, а ще й лагодити!

Квадрокоптери Квадрокоптери

Навушники

Пропав звук в навушниках? Потрібно замінити провід або виник поганий контакт? Блютуз з'єднання нестабільно або зовсім відсутня? Сервісний центр iFix поверне їх до життя!

Навушники Навушники

Домашні кінотеатри

Чути постійний шум з колонок? Після перепаду напруги не включається? Колонки видають не те якість звуку як раніше? Не реагує на пульт управління? Ми почуємо вашу поломку і швидко відреагуємо!

Домашні кінотеатри Домашні кінотеатри

Ігрові приставки

Ваша приставка нагрівається вище допустимого? Пошкодився HDMI порт? Відбувається перегрів пристрою? Чи не відтворюється контент? Перестали реагувати периферійні пристрої? Не П

Ігрові приставки Ігрові приставки

Електросамокати

Вийшов з ладу акумулятор? Процесор працює з великими затримками? Гвинти та інші елементи кріплення потрібні в заміні? Якщо ваш гаджет ще на ходу і навіть якщо немає, приїжджайте, що-небудь придумаємо!

Електросамокати Електросамокати

Гіроскутери

Перестали реагувати датчики? Час їзди помітно зменшився? Гіроскоп почав періодично відмовляти? Не реагує на зарядний пристрій? У цій справі команда iFix отримує вищі нагороди!

Гіроскутери Гіроскутери

Моноколеса

Перестали горіти габаритні вогні? Потрібно замінити шини коліс? Швидко сідати акумулятор моноколеса? Або пропав блютуз сигнал з пристроєм? Робіть замовлення, а сервісний центр iFix зробить замовлення!

Моноколеса Моноколеса

Залишилися питання?

Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо Вам найближчим часом